Konkurs reportaży

Zapraszamy do głosowania na najlepszy reportaż Akademii Dziennkarskiej 2016 roku.

Głosować można przez zaznaczenie w odtwarzaczu czy materiał nam się podoba czy nie. Można oddawać głosy do 18 listopada. Zapraszamy do słuchania.

 

1. Etno – Karolina Przynarowska

Muzyczna podróż, skrzyżowanie kultur świata, scena world music/etno i odkrywanie swoich korzeni w historii Jana Słowińskiego – Dyrektora Festiwalu Etno Kraków.

 

2. Teatr Graciarnia – Paweł Bałamut

Teatr Graciarnia to teatr studencki działający od 2009r. znajdujący się przyul.Praskiej 52. Czym „Graciarnia” wyróżnia się na tle innych  teatrów? Co kryje Teatr Graciarnia?  Miłośćdo teatru, pasja,zapał …

 

3. Harcerze – Alicja Krężel

 

4. IB – Julia Zabawa

„Co to system IB? Na czym polega? Jak wygląda matura międzynarodowa?  Kolegium Europejskie to najstarsza szkoła z programem IB w Małopolsce.Jak wygląda dzień w takiej szkole? Zapraszam do słuchania reportażu”

 

5. Karol Kot – wampir z Krakowa – Bogna Szeląg

„Karol Kot – wampir z Krakowa”reportaż o Karolu Kocie seryjnym mordercy, który marzył o masowym zabijaniu.

 

6. Kiedy mówiło się do człowieka zamiast do telefonu – Sylwia Łakomy

„Umiałbyś drzeć gęsie pierze, żeby zrobić sobie kołdrę?
Potrafiłbyś żyć bez prądu?
Dałbyś radę chodzić do szkoły pieszo wąwozami utworzonymi ze śniegu? Czym zajmowali się ludzie, w czasach, kiedy telewizor uchodził za magiczne pudełko, pokazujące ludzi? O tym, jak swoją młodość przeżywało pokolenie naszych dziadków.

 

7. Miłość matki – Natalia Stryszowska

 

8. Rekonstruktorzy – Mikołaj Rogoziński

Są ludzie, którym zabawa w rycerzy stała się czymś więcej. Wysłuchajcie reportażu o rekonstruktorach, którzy na poważnie zajęli się odgrywaniem dawnych realiów życia. Posłuchajcie o ludziach, którzy „namacalną historie” wcale nie wzięli zbyt dosłownie.

 

9. Spełnienie marzeń – Alicja Michalska

Czy warto podróżować i spełniać marzenia, pomimo trudności? Jak zacząć przygodę z blogowaniem i na czym ona poleca? Troche o motywowaniu kobiet, Chinach i blogu  opowiem nam Weronika Mucha

 

10. Talent – Dagmara Wróbel

 

11. Witraże – Karolina Chłopicka

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo