Środa 18.10.17

18.00 EKO-logika

Każda z nas, kobiet lubi dbać o siebie, o swój wygląd, lubi czuć się piękna. W tym celu używamy dużej ilości kosmetyków które niekoniecznie są dobre dla naszej skóry. Czy są one zdrowe, co w sobie zawierają? A co, jeśli kosmetyki naszpikowane chemicznymi substancjami, działają na nas niekorzystnie? Może te, zrobione z naturalnych składników, są rozwiązaniem na piękną i gładką cerę, pozbawiona niedoskonałości? A może wystarczy tylko ograniczyć ich ilość i dać odetchnąć swojej skórze. Już w środę w studiu, odpowiemy na te i inne pytania oraz zastanowimy się jak to jest z tymi kosmetykami. Bądźcie z nami! Zaprasza Patrycja Domańska i Klaudia Seremak :)

19.00 Kocioł kulturalny

Czy kultura może leczyć? Na pewno może przyczynić się do poprawy zdrowia, na przykład przez śmiech. Opowiedzą o tym ‘lekarze’ z fundacji “Czerwone Noski. Klown w szpitalu”. Zapraszam, Karolina Zuber.

20.00 Łowcy Budyniu

Młoda kapela rockowa z Nowej Huty pojawi się w “Łowcach budyniu” już w przyszłą środę. Z pewnością przyniesie  ze sobą mnóstwo młodzieńczej energii, która poruszy cały Kraków. Czekam na was wraz z The Second Chance już w środę o 20! Zapraszam Monika Węgrzyn

 

 

 

 

 

 

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo