Aktualności

Ramówka

 

Poniedziałek 11.02.19

Muzyka w Radiu Pryzmat

 

Wtorek 12.02.19

18:00 Wie-Rze-Nie

W WieRzeNiu wyjątkowy gość! Misjonarz, ks. Tomasz Nogaj, opowie nam o swoim wyjeździe do Afryki. Jak żyją tam ludzie? W co i jak wierzą? Jak odbierają chrześcijaństwo? Zapraszamy!

19:00 Czas Biznesu

Jak być przedsiębiorczym ? Tego dowiecie się  w najbliższej audycji Czas Biznesu, której gościem będzie przedstawicielka organizacji “Przedsiębiorcze Kobiety’-Klaudia Lancewicz. Zapraszamy!

20:00 Kocioł Kulturalny

Ostatnio czasami wracamy do przeszłości, wspominając jedne z naszych licznych spotkań z rozmaicie rozumianą kulturą. Tym razem przypomnimy rozmowę Wiktorii Dąbrowskiej z Mają Woźniak – doktorantką z ASP, rzeźbiarką, kostiumografką – jednym słowem z osobą, która obcuje z kulturą na co dzień i nie zawaha się jej użyć. Zapraszamy!

 

Środa 13.02.19

18:00 EKO-logika

Magdalena Madura inspektor z OTOZ Animal jest dzisiaj gościem EKO-logiki. Usłyszycie między innymi o działalności tej organizacji, czym się zajmuje, jak wyglądają interwencje i co dzieje  się dalej ze zwierzętami odebranymi właścicielom. Zaprasza Klaudia Seremak.

19:00 Przez Pryzmat Wiedzy 

W poszukiwaniu odpowiedzi na… naukowe problemy sercowe.
Zapraszam do słuchania Marysia Cieszkowska.

20:00 Łowcy Budyniu

W tym tygodniu swoją muzyką podzieli się z nami Julia. Młoda, charyzmatyczna dziewczyna, która ma już na swoim koncie trochę świetnych utworów i kolaboracji. Poznacie ją bliżej już o 20:00! Do usłyszenia na www.radiopryzmat.pl, Gabriela Waś.

 

Czwartek 14.02.19

18:00 Operacja Styl

Tym razem audycja o kobietach, ale nie tylko dla kobiet. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Moniką Świerkosz z fundacji Przestrzeń Kobiet.

19:00 Sportowa Energia

Swimrun, padel, racketlon. Słyszeliście kiedyś o takich dyscyplinach sportowych? Jeżeli nie, to dobrze się składa, bo właśnie o nich będziemy rozmawiać podczas najbliższej audycji. Moim gościem będzie Bartek Panek, człowiek uprawiający wiele sportów mocno amatorsko, który miał styczność z wyżej wymienionymi sportami. Zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszam, Kamil Latuszek

20:00 Buch Travel

Za wielu uważana za najpiękniejsze miejsce w Polsce, Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, już za kilka miesięcy przyciągać będzie rzesze miłośników wypoczynku na łonie natury. Razem z przedstawicielem Yacht Clubu Saltrom, ks. Piotrem Basistą już teraz wybierzemy się w rejs. Przekonamy się co zrobić, by móc wypłynąć na mazurskie jeziora, jak zdobyć patent żeglarski i jak funkcjonuje salezjańska organizacja. Zaprasza Katarzyna Kowalczyk.

 

Piątek 15.02.19

18:00 Błystek

W ostatnich dniach zima nie raczy nas swoją obecnością. Ale inaczej będzie podczas audycji, ponieważ Jadwiga Mączyńska mimo wszystko zabierze nas w zimowy krajobraz. Zapraszamy do słuchania!

19:00 Szkoła w Radiu

Szkoła jest bezpiecznym miejscem, ale poza szkołą młody człowiek narażony jest na wiele niebezpieczeństw. O zagrożeniach i o tym jak sobie z nimi radzić usłyszycie już w najbliższy piątek jak zawsze o 19:00. Na audycję zaprasza damski team VII PLO: Stefania, Gabrysia i dwie Asie.

20:00 Płyta Tygodnia

Tym razem w Płycie Tygodnia artysta, którego nie raz można było usłyszeć na antenie naszego radia, a mianowicie Florens i jego album „Transition”. Nieco więcej informacji o muzyku i o utworach dowiecie się podczas tej muzycznej audycji! Zapraszam, Karolina Zuber.

 

Sobota 

12:00 WieRzeNie

13:00 Czas Biznesu

14:00 Kocioł Kulturalny

15:00 EKO-logika

16:00 Przez Pryzmat Wiedzy

17:00 Łowcy Budyniu 

 

Niedziela

12:00 Operacja Styl 

13:00 Sportowa Energia 

14:00 Buch Travel

15:00 Błystek

16:00 Płyta Tygodnia 

19:00 Szkoła w Radiu

 

 

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo