Aktualności

NOWELEktury

banerradia

Od poniedziałku 11.05 o godzinie 19.00 rozpoczynamy w Radiu Pryzamt projekt pod nazwą NOWELEktury, dziennikarze i realizatorzy Radia Pryzmat czytają nowele wykorzystując utwory z wolnelektury.pl

Kwarantanna wywołana przez pandemię koronawirusa spowodowała, że nie możemy korzystać z naszego studia radiowego, dlatego też audycje nagrywane są w warunkach domowych. Dziennikarze i realizatorzy Radia Pryzmat postanowili nagrywać teksty literackie na wolnych licencjach w zaciszu domowym. Cykl z nowelami to rozrywka i nauka w jednym – dla czytających i słuchających – a także idealna okazja do odświeżenia znajomości lektur – obowiązkowych i dodatkowych. NOWELEktury to projekt redakcji Radia Pryzmat przy wykorzystaniu treści z wolnelektury.pl.

CEL –  Naszym nowym przedsięwzięciem jest projekt NOWELEktury, czyli nagrywanie teksów literackich na wolnych licencjach i emitowanie ich na antenie Radia Pryzmat. Nastał trudny czas w życiu wszystkich ludzi, dlatego naszą misją jest chwilowe odciągnięcie uwagi od medialnych przekazów i umilenie #zostańwdomu. Może to być świetna okazja do powtórki dla tegorocznych ósmoklasistów i maturzystów, ale również szansa dla wszystkich, aby zapoznać się z  lekturami – tymi obowiązkowymi, ale też dodatkowymi.

KTO – Dziennikarze i Realizatorzy Radia Pryzmat.

CO – Nowele na wolnych licencjach zaczerpnięte z wolnelektury.pl.

KIEDY – Od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00 na radiopryzmat.pl /powtórki w niedzielę od 12.00-17.00/.

 

Wszystkie nowele znajdziesz na naszym kanale – You Tube :

Nowele czytane przez redakcję Radia Pryzmat

 

 

 

 

 

 

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo