Aktualności

Ramówka

 

Poniedziałek 16.09.19

Muzyka w Radiu Pryzmat.

 

Wtorek 17.09.19

18:00 Kocioł Kulturalny

Każdy z nas codziennie spotyka się z różnymi stereotypami. Kształtują one naszą kulturę na dość osobliwy i interesujący sposób. Jakie jednak stereotypy znają Polacy i czy sugerują się nimi w sytuacjach życiowych? Przeprowadziliśmy sondy uliczne pytając ludzi właśnie o stereotypy. Wyniki są ciekawe, więc na naszej antenie szykuje się nie lada dyskusja! Bądźcie z nami już w ten wtorek. Zapraszam, Łukasz Marciniszyn.

19:00 Wie-Rze-Nie

Powołanie – co to jest? Do czego prowadzi? Co dla nas oznacza? Słuchajcie koniecznie najbliższego WieRzeNia, a postaram się odpowiedzieć na te pytania, w czym pomogą mi goście. Kto to będzie? Usłyszycie już we wtorek o godzinie 19. Serdecznie zapraszam, Szymon Szumny.

20:00 Łowcy Budyniu

Podczas godziny z Łowcami Budyniu porozmawiamy o zapowiedziach i nowych wydaniach na rynku muzycznym. Zapraszają Bernadetta Gołdyn i Ewa Jędrzejczyk.

 Środa 18.09.19

18:00 Buch Travel

Podróżnik, YouTuber, Influencer. Sam o sobie mówi, że jest… mocno uzależniony od podróżowania. Kocha podróże i wszystko co jest związane z odkrywaniem świata. Każdą wolną chwilę w swoim życiu stara się aktywnie wykorzystać, obierając za cel kolejne rejony świata. Według niego, świat jest jak książka i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę. W kolejnej audycji porozmawiamy z Kamilem Cichockim na temat jego licznych podróży. W repertuarze między innymi Bali, Filipiny, Zanzibar, Jordania, Dubai, Kanada oraz Norwegia. Zapraszają – Błażej Renc oraz Kacper Ładoń

19:00 EKO-logika

Czy marzyliście o byciu poszukiwaczem skarbów z grubej rury?I co owa rola ma wspólnego z ochroną środowiska. Już w środę o 19:00 będziemy mówić o popularnych Second Handach oraz wszelakich korzyściach z nimi związanych. Koniecznie bądźcie z nami!

20:00 Antropologia w kapciach

Po krótkiej przerwie Antropologia w Kapciach powraca. Porozmawiamy o kulturze, trochę o religii i ludzkich zwyczajach. Już w środę w Radiu Pryzmat!

Czwartek 19.09.19

18:00 Operacja Styl

Renata Borysiak z Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego “Tęcza” zwróci naszą uwagę na temat uzależnień wśród młodzieży. Zapytamy również o działania profilaktyczne i działalność ośrodka “Tęcza”. Zapraszamy!

19:00 Sportowa Energia

Są takie osoby, które patrzą na skrawek trawnika i widzą obromne możliwości jakie im daje. Akrobatyka sportowa, podobnie jak parkour wymaga wyobraźni i zabawy ruchem, opowie o tym Janusz Głowacz- instruktor akrobatyki w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży. Zapraszam, Piotr Opoka.

20:00 Płyta Tygodnia

Tym razem audycję poprowadzą miłośnicy spokojnego brzmienia. Jednak wcale nie będzie nudno, ponieważ pozytywnych wrażeń dostarczy album „Bubulle is dead” autorstwa Midnight Préfou. W swoim klimacie przedstawią Wam go Karolina Zuber i Szymon Szumny.

 

Piątek 20.09.19

18:00 Błystek

Tym razem ponownie nie zabraknie owoców wyobraźni! Zapraszamy na kolejną część opowieści młodych ludzi, którzy podczas spotkania z Jadwigą Mączyńską wcielili się w baśniowe drzewa i byli świadkami bajkowych historii.

19:00 Szkoła w Radiu

Muzyka w Radiu Pryzmat.

 

 

Sobota 

12:00 Kocioł Kulturalny

13:00 WieRzeNie

14:00 Łowcy Budyniu

15:00 Buch Travel 

16:00 EKO-logika

17:00  Antropologia w kapciach

 

Niedziela

12:00 Operacja Styl 

13:00 Sportowa Energia 

14:00 Płyta Tygodnia 

15:00 Błystek

19:00 Szkoła w Radiu

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo