Aktualności

Ramówka

 

Poniedziałek 25.05.20

18:00 Korona Płyta- jak zarażać to muzyką

 Minęło 100 lat od urodzin świętego Jana Pawła II. Jego wystąpienia i homilie pamięta każdy, a nawet te osoby, które jeszcze się nie urodziły. We wspomnieniach o polskim świętym towarzyszyć nam będzie muzyka z płyty The Art of Loneliness Adriana Berenguera, zaprasza Patryk Chmura. 

19:00 NOWELEktury

„Czy Ci najmilszy?” Henryk Sienkiewicz czyta Oskar Radłowski.

 

Wtorek 26.05.20

18:00 Korona Płyta- jak zarażać to muzyką

Dziś obchodzimy wyjątkowy dzień, Dzień Matki. Korzystając z faktu, że mamy przyjemność dzielić ten dzień z wami, poświęcimy się osobie, która dała nam życie. Zapraszamy do świętowania z nami Dnia Matki. Towarzyszy muzyce w języku hiszpańskim piosenkarz Javier Gómez Bello.

19:00 NOWELEktury

„Profesor Milczek” Jozef Ignacy Kraszewski czyta Patryk Chmura.

 

Środa 27.05.20

18:00 Korona Płyta- jak zarażać to muzyką

Przy dźwiękach francuskiej  muzyki składu  Crublewane odkrywamy świat radiowej mocy: dowiemy się o  siłę podcastów oraz zajrzymy do przygotowań radiowca i poznamy ciekawe możliwości zaistnienia w mediach. Zachęcam do poznania świata radia, do usłyszenia  Anna Rasiewicz-Żogała.

19:00 NOWELEktury

„Panna Antonina” Eliza Orzeszkowa czyta Miłosz Derżko.

 

Czwartek 28.05.20

18:00 Korona Płyta- jak zarażać to muzyką

Reprezentant Sportowej Energii wystawia swoją najlepszą jedenastkę do boju! Kamil Latuszek zaprasza na Korona Płytę w wersji “The best of Jamendo”, czyli listę jego ulubionych utworów z tego serwisu.

 

Piątek 29.05.20

 18:00 Korona Płyta- jak zarażać to muzyką

Lawirując między albumami na Jamendo, Amelii Bednarz udało odkryć się coś specjalnego. O wyjątkowości znaleziska przekonacie się podczas dzisiejszej audycji, zapraszamy!

 

 

Sobota 30.05.20

Korona Płyta- jak zarażać to muzyką:

12:00  Minęło 100 lat od urodzin świętego Jana Pawła II. Jego wystąpienia i homilie pamięta każdy, a nawet te osoby, które jeszcze się nie urodziły. We wspomnieniach o polskim świętym towarzyszyć nam będzie muzyka z płyty The Art of Loneliness Adriana Berenguera , zaprasza Patryk Chmura. 

13:00  Dziś obchodzimy wyjątkowy dzień, Dzień Matki. Korzystając z faktu, że mamy przyjemność dzielić ten dzień z wami, poświęcimy się osobie, która dała nam życie. Zapraszamy do świętowania z nami Dnia Matki. Towarzyszy muzyce w języku hiszpańskim piosenkarz Javier Gómez Bello.

14:00   Przy dźwiękach francuskiej  muzyki składu  Crublewane odkrywamy świat radiowej mocy: dowiemy się o  siłę podcastów oraz zajrzymy do przygotowań radiowca i poznamy ciekawe możliwości zaistnienia w mediach. Zachęcam do poznania świata radia, do usłyszenia  Anna Rasiewicz-Żogała.

15:00  Reprezentant Sportowej Energii wystawia swoją najlepszą jedenastkę do boju! Kamil Latuszek zaprasza na Korona Płytę w wersji “The best of Jamendo”, czyli listę jego ulubionych utworów z tego serwisu.

16:00 Lawirując między albumami na Jamendo, Amelii Bednarz udało odkryć się coś specjalnego. O wyjątkowości znaleziska przekonacie się podczas dzisiejszej audycji, zapraszamy!

 

 

 

Niedziela 31.05.20

NOWELEktury:

12:00  „Czy Ci najmilszy?” Henryk Sienkiewicz czyta Oskar Radłowski.

13:00  „Profesor Milczek” Jozef Ignacy Kraszewski czyta Patryk Chmura.

14:00   „Panna Antonina” Eliza Orzeszkowa czyta Miłosz Derżko.

 

 

 

 

 

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo