Aktualności

Ramówka

 

Poniedziałek 14.01.19

Muzyka w Radiu Pryzmat

 

Wtorek 15.01.19

18:00 Wie-Rze-Nie

W WieRzeNiu gościć będziemy księdza profesora Łukasza Kamykowskiego, dyrektora Międzywydziałowego Instytutu Ekumenii i Dialogu Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Czy dialog ekumeniczny jest współcześnie możliwy? Jeśli tak, to na jakich warunkach?

19:00 Czas Biznesu

Copywriter – kim jest i czym właściwie się zajmuje. Zapraszam na spotkanie z Joanną Król, która opowie o tym jak wygląda jej praca i zarządzanie innymi Copywriterami. Jak się okazuję, każdy może spróbować tego fachu, jednak nie każdy się nadaje. Dlaczego? Dowiecie się już we wtorek na naszej antenie. Do usłyszenia.

20:00 Kocioł Kulturalny

To nie jest nowy temat, ale na pewno wart poruszenia ten kolejny raz! Trwa VIII edycja Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka! Może właśnie Ty zdecydujesz się spróbować swoich sił w konkursie? Wszystkich potrzebnych informacji dowiesz się podczas audycji. Nie zabraknie też dawki motywacji! Serdecznie zapraszam, Karolina Zuber.

 

Środa 16.01.19

18:00 EKO-logika

CIWF Polska organizacja, która ze współczuciem patrzy na zwierzęta. ‘’Koniec Epoki Klatkowej“ czy “PrzeRYBAne” to tylko dwie z wielu kampani na które kładzie nacisk organizacja. Moim gościem będzie Marta Gregorczyk, która przybliży nam dlaczego tak ważna jest  prawidłowa hodowla zwierząt, transport czy prawidłowe oznakowanie żywności. Zapraszam Serdecznie Klaudia Seremak.

19:00 Przez Pryzmat Wiedzy 

Czym jest popularyzacja nauki, jak sobie radzi w dzisiejszym świecie i czy rzeczywiście jest nam potrzebna? Na te i inne tematy porozmawiamy podczas naszej audycji. Naszym gościem będzie student fizyki: Dominik Ciurla – członek komisji rewizyjnej Naukowego Koła Fizyków Uniwersytetu Jagiellońskiego.

20:00 Łowcy Budyniu

Jak stworzyć samodzielnie niezależne studio muzyczne od podstaw? Oni tego dokonali wspólnymi siłami, przedstawiam wam Michała „Gumiaka” Juszczaka oraz Piotra „Bażanta” Sobestiańczuka, czyli część studia i zgromadzenia “Wynik Współpracy” Zapraszamy Piotr Opoka i Jakub Dębski.

 

Czwartek 17.01.19

18:00 Operacja Styl

Tym razem zabiorę was w krainę metamorfoz wizerunkowych, stylu, zakupów ze stylistką i przeglądu szafy.  Moim gościem będzie Zofia Kulewicz (http://zophia.pl/), która jest  osobistą stylistką. Zaprasza Daniel Czerniawski.

19:00 Sportowa Energia

Rozpoczęły się ferie zimowe, jak je spędzić na sportowo? O tym dowiecie się podczas audycji. Przeanalizujemy dla was oferty ośrodków sportowych, kultury i oświaty Krakowa. Zapraszamy do słuchania, Anastasiya Polovinka oraz Kamil Latuszek.

20:00 Buch Travel

Wąwóz Pankisi, miejsce którego nie ma na większości map. Tajemnicze i trochę niedostępne. Miejsce zamieszkałe przez gruzińskich  Czeczenów-Kistów. O ich tradycji, obyczajach i bogatej kulturze opowiedzą przewodnicy z pankisko-polskiej agencji turystycznej. Zajrzyjcie ze mną w tą nieznaną część Gruzji. Zapraszam Patrycja Wójcik.

 

Piątek 18.01.19

18:00 Błystek

Jadwiga Mączyńska zaprasza na cotygodniową podróż w świat baśni i odkrywanie potęgi wyobraźni.

 19:00 Szkola w Radiu

Jak wygląda samorządność w szkołach za granicą?  Czy działanie w samorządzie szkolnym jest ważnym czynnikiem rozwijającym aktywność obywatelską? O tym między innymi usłyszycie w pierwszej audycji licealistów z Reja. Zapraszają: Barbara Dubis, Sabina Majewska, Dominika Serwin i Antoni Kłembukowski.

20:00 Płyta Tygodnia

Muzyka radia Pryzmat

 

Sobota 

12:00 WieRzeNie

13:00 Czas Biznesu

14:00 Kocioł Kulturalny

15:00 EKO-logika

16:00 Przez Pryzmat Wiedzy

17:00 Łowcy Budyniu 

 

Niedziela

12:00 Operacja Styl 

13:00 Sportowa Energia 

14:00 Buch Travel

15:00 Błystek

16:00 Płyta Tygodnia 

19:00 Szkoła w Radiu

 

 

Powtórki
soboty i niedziele
12:00-18:00
Dzwońcie
12 421 15 93

logo_sckmszkola_logo