ABECADŁO

Niezmiernie miło nam poinformować, że Radio Pryzmat ma przyjemność nawiązać współpracę z Antykwariat Abecadło. Jest to unikatowe miejsce znajdujące się w dawnej aptece Pod Aniołem Stróżem w Krakowie. Oferta antykwariatu jest ogromna. Znajdziemy tam literaturę wszystkich gatunków, a także czasopisma, plakaty lub przepiękne stare zdjęcia. Poza książkami i pyszną kawą odnajdziemy tam wiele spotkań literackich, kulturalnych oraz klimatycznych koncertów. Właściciel antykwariatu, Pan Antoni Stąpor, służy dobrym słowem i czuwa nad atmosferą tego miejsca.

W ramach tej wyjątkowej współpracy na antenie Radia Pryzmat w audycji Operacja Styl odbędzie się cykl rozmów poświęcony ciekawym gościom, odwiedzającym Antykwariat Abecadło, którzy podzielą się ze słuchaczami swoimi pasjami i nie tylko. Nie zabraknie również propagowania czytelnictwa i polecania interesujących pozycji książkowych.

Serdecznie zapraszamy na audycje już od września 2022 roku. Więcej informacji będziecie mogli usłyszeć już we środę 8 czerwca 2022 roku o godzinie 19 w audycji Operacja Styl. Nie zabraknie inspirujących gości, których poznacie już niebawem.

Zachęcam do wysłuchania audycji z 6 kwietnia 2022 roku, w której poznajemy historię Antykwariatu Abecadło, co w sobie kryje oraz kto go tworzy.

Do usłyszenia Agata Ciechanowska.